Strona: Zajęcia z Panią mgr inż. Edytą Starego / Katedra Infrastruktury i Gospodarki Wodnej

Zajęcia z Panią mgr inż. Edytą Starego

2023-06-01

W dniach 30-31.05.2023 r. w KIiGW gościła (nasza absolwentka) Pani mgr inż. Edyta Starego.

Właścicielka firmy E-SANIT, oferującej usługi projektowe instalacji sanitarnych i HVAC.

Pani Edyta w ramach przedmiotu "Instalacje sanitarne", przeprowadziła serię zajęć nt. zasad postępowania przy projektowaniu instalacji wewnętrznych w budynku jednorodzinnym.

Pani Edyta w laboratorium wraz ze studentami.

Studenci kierunku Inżynieria Środowiska otrzymali sporą dawkę praktycznej wiedzy.

Serdecznie dziękujemy!