Strona: WOV 2024 - Strbske Pleso / Katedra Infrastruktury i Gospodarki Wodnej

WOV 2024 - Strbske Pleso

2024-01-19

W dniach 17-19 stycznia 2024 roku pracownicy KIiGW wzięli udział w "Workshop o Vode" - edycja 2024.

Wystąpienie Beaty Piotrowskiej

Podczas wydarzenia z referatem pt. „Gray water heat recovery systems in the residential sector” wystąpiła dr inż. Beata Piotrowska.

Głównym tematem spotkania były aspekty dotyczące zrównoważonej gospodarki wodnej, w tym zagadnienia związane z zagospodarowaniem wód opadowych w zlewniach miejskich, infrastrukturą podziemną i racjonalnością wykorzystania energii odpadowej zdeponowanej w ściekach.

Oprócz pracowników Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza w warsztatach uczestniczyli naukowcy m.in. z STU - Slovenská technická univerzita v Bratislave, Technická univerzita v Košiciach, Mendelova univerzita v Brně.

Uczestnicy konferencji - zdjęcie grupowe.