Strona: Studenci z KNIiE na Kolażu Kół Naukowych! / Katedra Infrastruktury i Gospodarki Wodnej

Studenci z KNIiE na Kolażu Kół Naukowych!

2022-11-17

Przedstawiciele Koła Naukowego Infrastruktury i Energetyki wzięli udział w "Kolażu Kół Naukowych 2022", który odbył się na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.

Na stoisku prezentowali sprzęt, który wykorzystują w obecnie realizowanych projektach.

Członkowie Koła na Kolażu Kół Naukowych

Od lewej: Katarzyna Prokopowicz, Kacper Bednarz, Karolina Pietras, Robert Rembisz, Eryk Rapiej, Agata Olejarczuk.