Strona: Spotkanie pracowników Katedry Infrastruktury i Ekorozwoju z Wicewojewodą Podkarpackim / Katedra Infrastruktury i Gospodarki Wodnej

2011-03-16
prof. dr hab inż. Józef Dziopak, mgr inż. Agnieszka Stec, mgr inż. Joanna Hypiak, dr inż. Daniel Słyś trzymając dyplomy w sali. W tle widać godło Polski.

W środę 16 marca odbyło się spotkanie Wicewojewody Podkarpackiego Pana Andrzeja Reguły z zespołem wynalazców z Politechniki Rzeszowskiej, którzy zdobyli nagrody na swiatowych wystawach wynalazków w 2010 roku. W spotkaniu wzięły udział Władze Uczelni: Pan Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Andrzej Sobkowiak, Prorektor ds. ogólnych prof. Feliks Stachowicz, Prorektor ds. nauki prof. Jacek Kluska, Prorektor ds. rozwoju prof. Marek Orkisz, Prorektor ds. kształcenia prof. Leszek Woźniak, Dziekan WBiIŚ prof. Leonard Ziemiański oraz Kanclerz Politechniki Rzeszowskiej mgr inż. Janusz Bury.

Pan Wicewojewoda złożył szczere gratulacje za osiągnięcia i wyróżenienia na światowych wystawach wynalazków oraz otrzymane wyróżnienie przyznane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Stowarzyszenie Polskich Wynalazków i Racjonalizatorów za szczególną aktywność w promocji wynalazków za granicą w 2010 roku i życzył dalszych sukcesów w pracy naukowej. Na ręce pracowników Katedry Infrastruktury i Ekorozwoju zostały złożone dyplomy z gratulacjami.