Strona: Seminarium mgr inż. Beaty Piotrowskiej / Katedra Infrastruktury i Gospodarki Wodnej

Seminarium mgr inż. Beaty Piotrowskiej

2023-05-18
W dniu 17.05.2023 r. odbyło się seminarium na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury, w trakcie którego wystąpiła mgr inż. Beata Piotrowska.

Mgr inż. Piotrowska w trakcie wystąpienia.

Referat pt. "Badania odzysku ciepła odpadowego w instalacjach kanalizacyjnych obiektów mieszkalnych", został zaprezentowany w ramach przygotowań do rozpoczęcia postępowania o nadanie stopnia doktora w dyscyplinie inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka.

Promotorem pracy jest prof. dr hab. inż. Daniel Słyś.