Strona: Publiczna obrona mgr inż. Beaty Piotrowskiej / Katedra Infrastruktury i Gospodarki Wodnej

Publiczna obrona mgr inż. Beaty Piotrowskiej

2023-10-18

W dniu 18 października br. na Wydziale Budownictwa, Inżynierii  Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej pracownicy KIiGW Beaty Piotrowskiej!

Rozprawa doktorska, streszczenie oraz recenzje: https://tinyurl.com/47ru2dru

Serdecznie gratulujemy uzyskania tytułu doktora nauk inżynieryjno-technicznych Pani Doktor i życzymy dalszych sukcesów!

Gratulacje również dla promotora: prof. dra hab. inż. Daniela Słysia oraz promotora pomocniczego: dra inż. Kamila Pochwata.

piotrkowska_obrona_1.png