Strona: Pracownik KIiGW alumnem Akademii H2 / Katedra Infrastruktury i Gospodarki Wodnej

Pracownik KIiGW alumnem Akademii H2

2023-06-26

26 czerwca 2023 roku, pracownik KIiGW - mgr Przemysław Ogarek odebrał w siedzibie ORLEN certyfikat ukończenia Akademii Wodorowej.

Akademia H2 to program edukacyjny skierowany do osób zainteresowanych technologiami wodorowymi, które chcą związać z nimi swoją zawodową przyszłość.
Tegoroczna, I edycja obejmowała cykl wykładów, warsztatów i zajęć praktycznych organizowanych w ORLEN, PESA Bydgoszcz SA, Toyota Polska, ANWIL S.A., KEZO - Centrum Badawcze PAN, Politechnika Gdańska, Politechnika Łódzka, Politechnika Warszawska.