Strona: „Podkarpacka Gospodarka 2023” / Katedra Infrastruktury i Gospodarki Wodnej

„Podkarpacka Gospodarka 2023”

2023-03-21

Pracownicy KIiGW oraz studenci z Koła Naukowego Infrastruktury i Energetyki - KNIiE wzięli dziś udział w Konferencji „Podkarpacka Gospodarka 2023”.

Uczestnicy wydarzenia dyskutowali na temat zarządzania zasobami energia-woda-odpady.

Pracownicy KIiGW i studenci z KNIiE.
Od lewej: dr inż. Kamil Pochwat (Opiekun KNIiE), inż. Kacper Bednarz, Agata Olejarczuk, mgr Przemysław Ogarek.

Organizatorami wydarzenia byli Podkarpackie Centrum Innowacji oraz Business Centre Club Rzeszów.