Strona: Pan Profesor Daniel Słyś przewodniczącym Rady Dyscypliny Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetyka / Katedra Infrastruktury i Gospodarki Wodnej

2019-11-09

Podczas pierwszego posiedzenia Rady Dyscypliny na Wydziale Budownictwa Inżynierii Środowiska i Architektury zwołanego z inicjatywy JM Rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Tadeusza Markowskiego wybrano przewodniczących, ich zastępców oraz sekretarzy. W skład Rady Dyscypliny wchodzą wszyscy nauczyciele akademiccy zatrudnieni na stanowiskach Profesora i Profesora Uczelni, którzy wskazali ww. dyscyplinę jako podstawową. Na przewodniczącego Rady Dyscypliny Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetyka został powołany Pan Profesor Daniel Słyś.

Panie Profesorze, serdecznie gratulujemy!