Strona: KATEDRA W PROGRAMIE patent plus / Katedra Infrastruktury i Gospodarki Wodnej

KATEDRA W PROGRAMIE patent plus

2011-09-09

Miło jest nam poinformować, że Katedra Infrastruktury i Ekorozwoju otrzymała wsparcie finansowe Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na opracowanie rozwiązania technicznego urządzenia, jego międzynarodową ochronę patentową oraz promocję w ramach programu „Patent PLUS Wsparcie patentowania wynalazków”.

„Patent PLUS Wsparcie patentowania wynalazków” to program Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jego celem jest wsparcie procesu transferu technologii z jednostek naukowych do gospodarki poprzez wsparcie uzyskania ochrony patentowej powstających wynalazków.