Strona: Kamil Pochwat doktorem / Katedra Infrastruktury i Gospodarki Wodnej

Kamil Pochwat doktorem

2015-11-03

W dniu 28 października 2015 roku odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra inż. Kamila Pochwata, asystenta w Zakładzie Infrastruktury i Ekorozwoju.

Dysertację na temat „Retencja wód opadowych w małych zlewniach miejskich” obronił z wyróżnieniem i został mu nadany stopień doktora nauk technicznych w dyscyplinie inżynieria środowiska. Kamil Pochwat przecierając szlaki swoim następcom, został pierwszym doktorem w dyscyplinie inżynieria środowiska w przewodzie przeprowadzonym na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury, dlatego też wydarzenie to szczególnie zapisze się w historii Wydziału.

mgr inż Kamil Pochwat podczas obrony pracy doktorskiej. Na zdjęciu są także uczestnicy rozprawy doktorskiej

Promotorem pracy jest dr hab. inż. Daniel Słyś, prof. PRz. Pracę recenzowali:

• prof. dr hab. inż. Janusz Jeżowiecki Politechnika Wrocławska

• prof. dr hab. inż. Maciej Maciejewski Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Panu Doktorowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!